HAKKIMIZDA

SUMAY LOJİSTİK

Sumay Lojistiğin nakliye sektöründeki hikayesi 2003’de Ankara’da başlamıştır. O yıllar Türkiye’de henüz birçok otobanın olmadığı bir dönemdir. Firma 2016 yılına kadar Ankara’da faaliyetlerine devam etmiş, daha sonra Ankara Lojistik Üssüne taşınarak yeni bir döneme geçiş yapmıştır. Sumay Lojistik olarak size sunacağımız çözümler ile aldığımız işin bizim varlığımızın bir parçası olarak değerlendirme anlayışımızı görünce içinize rahatlık ve güven serpeceğimizi hissedeceksiniz. Sumay Lojistik bir müşteri bin müşteri demek olduğunun tamamıyla farkındadır. Zaten bu bakış açısı ile iş hayatımızda yakaladığımız saygı ve güven on sekiz yıllık taşımacılık hayatımızın yegane ürünüdür.Mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.Görevimiz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın lojistik maliyetlerini düşürmeye çalışırken, aynı anda lojistik operasyonlarına değer katmaktır.

Türkiye sınırları içindeki bir çok kurumsal şirkete dünya standartlarında hizmet veren Sumay Lojistik Türk ticaret pazarındaki lojistik ihtiyaçlarını yakından takip ederek müşterilerine düşük maliyetlerin yanı sıra kaliteli hizmet sunmayı esas edinmiştir. Karayolu taşımalarında üstün hizmet performansı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına son teknoloji ekipmanlar ile hizmet vererek lojistik sektöründeki ciddi sorumlulukları üstlenmektedir. Enerji, Makine, Otomotiv, Ambalaj, Deri, Elektronik, Tekstil, Fuar, Maden, Mobilya, Plastik, Medikal, Telekomünikasyon ve İnşaat sektörlerine yönelik nakliyat faaliyetlerimiz mevcuttur

Deneyimli işinde uzman bir kadro ve geniş alternatifler sunan araç parkımız İle nakliye ihtiyaçlarınıza güvenilir çözümler sunmaktayız.Kuruluşundan günümüze yaptığı tüm işlerde, kalite ve kalıcılığı ön planda tutarak, geniş araç filosu ve son teknoloji yenilikleri ile donanmış filosu en hızlı, en güvenli ve maliyetleri minimize eden taşımacılık anlayışıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sumay Lojistik, uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı, uluslar arası bir tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlerin hizmetine sunmaktadır. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz .

YERİMİZ