PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

PARSİYEL TAŞIMACILIĞI

1996 yılında faaliyete başlayan firma yıllardır başarılı çalışmalar yaparak hem bu sektörde deneyim kazanmış hem de adını dünya çapında duyurmuştur. Ankara Kazan’da bulunan ofisimiz ve farklı şehirlerde bulunan çok sayıda acenteleri ile çalışmalarını sürdüren firma ağır yük nakliyesi konusunda da oldukça deneyimlidir. Uzman ekibi ile birlikte hizmet veren firma proje, kargo konusunda oldukça başarılıdır. Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak değişen taşıma yöntemlerini uygulamaktadır. Nakliyat alanında yeni başarılara imza atan firma lowbed alım yatırımlarını arttırmaktadır. Tedarikçi ve müşterinin isteklerini uygulayarak ürünün tedarikçiden müşteriye sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır. Ürünün özelliklerine göre özenle taşınan yükler kısa sürede tam adrese teslim edilir.

Proje kargo konusunda başarılı çalışmalar yapan firma geniş araç filosu ve deneyimli çalışanları ile birlikte sizlere kusursuz bir hizmet vermektedir. Proje ve yük hizmetlerini en iyi şekilde yerine getiren firma sayesinde konteyner ve vinç gibi yükleri kolayca taşıyıp istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Firma yurt içi ve yurt dışına 500 tonluk askeri araç ve tankların taşınmasının yanı sıra petrol boru hatlarının güvenli bir şekilde taşınması gibi faaliyetler yapmaktadır. Orta Doğu ülkelerine navlun ile konteyner taşımacılığı yapan firma müşterinin isteklerini göz önünde tutarak sizlere en iyi hizmet vermektedir.

Parsiyel Taşımacılık :Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel Taşımacılık denilmektedir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...