PROJE TAŞIMACILIĞI

PROJE TAŞIAMACILIĞI

Ağırlığı veya hacmi itibariyle komple araçla taşınmasının maliyetini düşürmek için, bir araç üzerine muhtelif malların iki nokta arasında taşınmasıdır. Sumay Lojistik Grupaj ve Parsiyel taşımalarda en kaliteli hizmeti verebilmek üzere, özellikle Türk Cumhuriyet’ lerine ve Avrupa ülkelerine parsiyel nakliye konusunda uzmanlaşmıştır. Sumay Lojistik ebat, kilo, mal cinsi farkı gözetmeksizin tüm nakliye ihtiyacınıza cevap verebilecek taşıma sistemi için tüm adaptasyonunu tamamlamıştır. Bu yüzden parsiyel yüklerinizle ilgili hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz iş ortağınız olduğumuzu gururla söyleyebilmekteyiz. Sumay Lojistik Türkiye çıkışlı sınır dışı nakliye çözümleri için, Dünya’nın her yerine bağlantılı ya da bağlantısız lojistik taşıma sistemleri sayesinde en kazançlı zaman ve bütçe ayrıcalıklarını müşterilerinin hizmetine sunar.

İyi bir toplama ve dağıtım hizmeti verebilmek için yükün hem alındığı hem de teslim edildiği ülkede sağlam bir organizasyon kurulması çok önem taşımaktadır. Parsiyel taşımalar komple Tır yüklemelerine oranla daha organize yapılanma gerektirir. Parsiyel konusunda müşteri ve tedarikçilerin taleplerini göz önünde bulundurarak çalışan Sumay Lojistik ülke sınırlarını aşan bir üne sahip olmuştur.

 

Proje taşımacılığı sayısı az veya çok ağırlığı ve kütlesi farklı olan ürünün farklı yöntemlerle yada standart dışı ölçülerdeki yüklerin bir yerden başka bir yere standart ve standart dışı taşıma yöntemleriyle taşınması işine denilmektedir.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN...